Deň otvorených dverí

Ako to už u nás býva zvykom, aj tento rok sme mali na začiatku mája – presne 10.5.  v Impulze Deň otvorených dverí.  Pripravili sme  rôzne zaujímavé tvorivé dielne, bez ktorých by sme si už náš tradičný DOD nevedeli predstaviť.

O deviatej  vítali Tomáš D., Kristínka a Marcelka našich prvých hostí, ktorých sprevádzala pani riaditeľka po zariadení a ukazovala im tvorivé činnosti, ktoré sme si pre nich pripravili. V salóniku sa vyrábali pod vedením p. Aďky, p. Alenky, Janky a Tomáša G.  rôzne venovania na darčeky, v sviečkárskej dielni zase pán majster s Majom, Ivicou a Maťom ukazovali ako si vyrobiť peknú, mozaikovú sviečku.

Po prvýkrát si mohli naši hostia vyskúšať ako sa hrajú Pinf hry v našej novej učebni, kde im zároveň p. Janko premietal aj video s muzikálom FARBY a Tomáš K. zase asistoval pri výrobe obľúbených odznakov. Aj naše terapeutky spolu s p. Zuzkou, Beátkou a  Mimi si pripravili rôzne činnosti – výrobu náramkov priateľstva, šitie textilných brošní a maľovanie keramických magnetiek. S Lotkou, Evkou, Michalom a Romankom si zase mohli namaľovať  „Mesto, v ktorom by som chcel žiť“ zaujímavou technikou otláčania.

Aj tento rok k nám prišlo mnoho hostí, kamarátov, priateľov, ale aj dobrovoľníkov, s ktorými sme si užili spoločne jeden výnimočný deň. Ďakujeme, že ste ho zdieľali spolu s nami!

Ivica, Kristínka, Janka a sociálna terapeutka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *